Regulamin sklepu

Regulamin sprzedaży ryb.

 

  1. Ryby wysyłane są do klienta na jego koszt PKP lub PKS. W grę wchodzą też inne sposoby dostawy po indywidualnych ustaleniach.
  2. Zamówienie jest realizowane dopiero po zaksięgowaniu 100% (wraz z kosztami dostawy) wpłaty na konto.
  3. Wszelkie szczegóły dostawy, oraz szczegóły dotyczące ryb ustalane są mailowo. Jest to jedyny sposób kontaktu ze względu na to, żeby obie strony miały na piśmie wszelkie ustalenia.
  4. W momencie dokonania zakupu wymagane są następujące dane:

– imię i nazwisko

– pełny adres zamieszkania

– stacja odbioru ryb

– numer telefonu

  1. Kiedy ryby zostaną wysłane kupujący w zależności od wcześniejszych ustaleń otrzyma sms-a lub zadzwonimy do niego.

 

Reklamacje

Miejmy nadzieję, że takie się nie będą zdarzały. Jednak, żeby klient wiedział jak postępować to ustalamy poniższe zasady.

  1. W razie gdyby ryby dotarły w złej kondycji, kupujący ma obowiązek zrobić zdjęcia ryb jeszcze w workach a następnie w akwariach. Zdjęcia powinny być wykonane natychmiast po dotarciu do miejsca przeznaczenia. Na zdjęciach musi być widoczna data i jeżeli to możliwe to godzina wykonania zdjęć. Zdjęcia muszą być przesłane natychmiast pocztą elektroniczną na adres podany w stopce na stronie sklepu.
  2. Jeżeli reklamacja zostanie uznana, to strony uzgadniają dalsze kroki. Korespondencja pod groźbą nieważności musi być prowadzona mailowo.

Ogólną zasadą jest, że zwierzęta nie podlegają zwrotom. Wyjątek stanowią przypadki gdzie stwierdzone są wady genetyczne, lub choroby spowodowane z mojej winy (musi być wtedy orzeczenie weterynarza-ichtiologa).